Oyungezer’in Ekim ayı sayısında ekibimizle röportaj yapıldı

Türkiye’nin önde gelen oyun dergilerinden olan Oyungezer, Ekim sayısında ekibimizin üyesi Aybars ile ekibimiz hakkında bir röportaj gerçekleştirdi. Türkçeleştirme Serüveni başlığı altında gerçekleşen röportajda, oyun yerelleştirmesi hakkında sorular soruldu.

fotoğraf 1

Röportajdaki bir noktaya değinmek istiyorum. Aybars arkadaşımızın röportajı verdiği sırada ekibimizde bazı sıkıntılar yaşandığı için ekibimizin dağıldığı yönünde bir söylemi olmuş. Ancak şu an öyle bir durum söz konusu değil. Technogame ekibi olarak ekibimizi yeniden yapılandırdık ve daha güçlü, hedeflerine ulaşma konusunda daha kararlı bir ekip olarak Türk oyun sektörü ve Türk oyuncuları için yeniden bir araya geldik. Projelerimize kaldığımız yerden son hız devam ediyoruz. Takipte kalın.

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun