Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Youtube Rewind 2014 Videosu Yayınladı

Youtube Rewind 2014 Videosu Yayınladı

maxresdefault

Geçen yıl hangi videolar ve kişiler popülerdi?

Youtube, son birkaç yıldır o yıla ait ses getiren videolardan ve o videoların sahiplerinden oluşan bir “geriye bakış” videosu hazırlıyor. Gelenek haline gelen bu videolarda, o yıl yaşanan komik olaylar, eğlence akımları ve daha bir çok şey ele alınıyor. 100‘den fazla “Youtuber”ın rol aldığı Rewind videoları o yılı bizlere çok iyi özetliyor.

Bu yılın videosunu izlerken duygulandım ve mutlu oldum çünkü koca bir yılı birkaç dakikada gördüm. Yıl içerisinde defalarca izlediğim videoları anımsadım. Dünya çapınca izlenen ve popüler olan neredeyse her videoya bir gönderme var. İzleyince sizler de benzer duyguları yaşayacaksınız. :) Bu arada Rewind 2013 videosunu da izlemenizi tavsiye ediyorum.

İyi Seyirler

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
 • Isa

  Acayip göndermeler var 😀 That power 😀 Güzel olmuş

 • Enes

  Neyini nesini özetliyor geçen yılın anlayamadım tam bir saçmalık olmuş bir tane bile türk youtuber yokken gelmiş böyle bir videoyu türk google anasayfasına koyuyorlar sanki bizi ilgilendiren bir şey varmış gibi ? Kaç kişi ne anladı ki o videodan. Ayrıca terorist siyonistlerin simgeleriyle bi güzelde bezemişler…

  • Enes Çakır

   Milliyetçilik ve ırkçılık arasındaki çizgide yürüyorsun sen de. Türk olarak kimi koyacaklardı oraya? Ayrıca “Türk Google anasayfası” da ne demek anlayamadım. Sanki o bölüm tamamen Türklerin elinde. Videoya gelirsek; gerçekten saçma bir şey olmuş.

   • DaiLLy*

    2 ay sonra ancak gördüm ve cevap yazabiliyorum…
    Ben kesinlikle ırkçılığı savunmuyorum savunmamda çoğunluğu aynı fikirde olduğu için siyonistler yazdım.
    Kimse kusura bakmasın ama denizdeki bir balina kıyıya vurunca onu kurtarmak için milyon dolarlar harcayan herifler. Sadece müslüman bir aileye sahip olduğu için masum küçük bir çocuğu katledip bunu zevkle gülerek izleyenlere ne dememi bekliyordun “KAHRAMAN” mı ??

 • ömer

  çok iyi 😀

 • Onlymydream

  04:20 de çalan şarkının ismini bilen varsa söyliyebilirmi? kafama takıldı