The Walking Dead Season 2 Episode 5 Türkçe Yama Çalışması

the walking dead season 2 episode 5 türkçe yama

The Walking Dead Season 2 Episode 5 Türkçe Yama – TechnoGame

Çeviri Durumu:

Menü: %100

Altyazı: %100

Programcılar

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli

Çevirmenler

Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Barbaros Emre Alagöz
Ali Ekber Ağzıbüyük
Halil Yetkin
Murat Gençoğlu
Cem Güllü
Kerim Can Ulusu
Ertan Yıldırım

Test Ekibi

Nurullah Aktaş
Gökhan Uçar
Kaan Uçar

 

Yamadan Notlar:
Arkadaşlar oyun Steam’da yayınlandıktan sadece 6 saat içerisinde oyunu tamamı ile çevirdik. Bugün gün içerisinde ise Türkçe yamayı oyunda ve dosya üzerinde test edeceğiz. Herhangi bir saat vermemek koşuluyla yamayı bugün sizlerle buluşturacağız.
Unutmayın ki TechnoGame işini disiplinli, ciddi, kaliteli ve hızlı yapmasa bu yama “1” günde tamamlanmaz. Şu an emeği geçen kısmında gördüğünüz arkadaşlar dün gece oyunun çıkış saatinden itibaren saatlerce uyumadan aralıksız çeviri yaptılar.

Destek!
Arkadaşlar sizlere verdiğimiz hizmetlerin ilk gününden bu yana TechnoGame’e gelen toplam bağış miktarı 45 TL’dir. Hiç bağış gelmiyor. Bizlere destek olun arkadaşlar. Başka hiçbir gelirimiz yok. Bu siteyi ve ekibi sizlerin sahiplenmesi ve ayakta tutması lazım. Bunca emeğin karşılığı sanırım daha fazla olmalı. Oyunlara verdiğiniz paraları düşünün.

 YAYINLANDI – KONUYA GİTMEK İÇİN TIKLA

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun