Victor Vran – Resmi Türkçe Yama Projesi

HaemimontGamesTechnoGame Logo

VİCTOR VRAN
RESMİ TÜRKÇE YERELLEŞTİRME PROJESİ

victor vran

Victor Vran, yeteneğinizin karakter gelişimi ve ekipman kadar önemli olduğu, izometrik bir aksiyon-RPG oyunudur. Yoğun dövüş aksiyonunu yaşayın: Kaçınıp zıplayarak, güçlü yeteneklerinizi kullanarak düşmanı yenin!

Victor Vran, büyük bir silah, öğe, kıyafet, şeytani güç ve kader kartı yelpazesine sahip izometrik bir Aksiyon-RPG oyunudur. Düşmanlar dört bir yandan size saldırırken güçlü yeteneklerinizi kullanarak onları alt edeceğiniz yoğun dövüş aksiyonunu yaşayın!

Victor Vran oyununu nasıl oynayacağınız size kalmış. Geniş yelpazedeki güçlü silahları, oyunun akışını değiştiren kıyafetleri, zalim şeytani güçleri ve kader kartlarını kullanarak kişisel Victor karakterinizi yaratın. Özel hareketleri kullanıp yeteneklerle silahları kombine ederek iğrenç yaratık ordularının ve zeki azılı düşman canavarlarının işini bitirin.

İblisleri katletme işi illa yalnız yapılacak diye bir şey yok; arkadaşlarınızla çevrimiçi takım oluşturarak tam bir iş birliği deneyimi ile karanlık dünyanın hikâyesini beraber keşfedin.

victor vran zagoravia

Victor Vran,

iblis ordularıyla ve gizem dolu kötülüklerle savaşmak için Zagoravia şehrine gönderilmiş bir iblis avcısıdır. Oyun esnasında çeşitli dövüş mekaniklerinin yanı sıra, birbirinden farklı bulmacalar ve gizli harita bölgelerine erişme gibi imkânlar sağlayarak oyunculara, Aksiyon-RPG türünü izometrik oynanış tarzıyla sunmaktadır.

victor

HAEMIMONT GAMES HAKKINDA

Haemimont Games, 1997 senesinde kurulan, özellikle şehir kurma simülasyonu ve strateji türünde oyunlar geliştiren bağımsız bir oyun yapımcısıdır. Ayrıca Bulgaristan’ın en büyük oyun yapımcı firmasıdır. Şimdiye kadar geliştirdikleri oyunlar Xbox 360, PS4 ve PC gibi çeşitli platformlarda yayınlanmıştır. Yaklaşık 50 civarındaki sanatçı ve programcı kadrosuyla oyunseverlere kaliteli oyunlar sunmaktadır. 18 senelik bir tecrübeye sahip olan Haemimont Games, ülkemizde ve dünyada daha çok Tropico serileriyle tanınmıştır ve bu seriye ait toplam 5 oyun geliştirmişlerdir. Ayrıca Aksiyon-RPG türündeki ilk ve tek oyunları olan Victor Vran 2015 senesinde piyasadaki yerini almıştır.

VICTOR VRAN RESMİ YAMA PROJESİNİN DETAYLARI

Victor Vran projesi, yaklaşık olarak 35.580 kelimeden oluşmaktadır. Gerekli yerlerde yerelleştirme ifadelerinden faydalanılmıştır. Aynı zamanda oyun, Türkçe karakterlerin hepsini desteklemektedir.

2015-11-14_00001

2015-12-31_00005

2015-12-31_00006

2015-12-31_00008

2015-12-31_00009

2015-12-31_00010

2015-12-31_00011

Ayrıca Victor Vran, Haemimont Games firmasının resmi şekilde Türkçe dil desteği sağlanmış ilk oyunudur. Bir Bulgar yapımcı firması olan Haemimont Games ile çalıştığımız bu proje sayesinde, Türk-Bulgar ilişkilerinin gelişmesine bir nebze de olsa katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Bizlerle olan ilk yazışmalarından itibaren “Merhaba komşu” sözünü kullanmalarından bunu hissettiğimizi söyleyebiliriz 🙂

2015 yılının Ağustos aylarında yapılan görüşmelerin ve Haemimont Games ile varılan anlaşmanın ardından Victor Vran oyununa Türkçe dil desteği, bir güncelleme sayesinde Steam platform üzerinden sağlanmış oldu. Oyunu aşağıdaki linkten satın alıp hemen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu proje TechnoGame ekibi tarafından resmi olarak hazırlanmaktadır.

Steam Satış Sayfası : http://store.steampowered.com/app/345180/

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun