Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Uncharted 3 ve Uncharted 4 karşılaştırması.

Uncharted 3 ve Uncharted 4 karşılaştırması.

“PS3’te Nathan Drake 120 yüz animasyonuna sahipmiş. Uncharted 4’teyse animasyon sayısı 800’e çıkartılmış durumda.”

Uncharted-4

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen PlayStation etkinliğine Uncharted 4: A Thief’s End damga vurmuştu. PS3’ün başarılı oyun serilerinden biri olan Uncharted, yeni bölümü merakla bekleniyordu. Bu bekleyiş sona ermişti ve Uncharted 4’ün çıkacağı duyurulmuştu.
Sadece PlayStation 4 için geliştirilen bu güzelim oyun, Naughty Dog, PlayStation Experience etkinliğinde oyuna ait ilk oynanış videosunu yayınladı. Naughty Dog, videonun ardından oyunun yapımıyla ilgili bir video daha yayınladı bizlere. Videoda, kahramanımız olan Nathan Drake’in gelişim süreci gözler önüne seriliyor. Videoda, Drake’in yepyeni 3D modeli ve inanılmaz detaylar göze çarpmıyor değil.
Görselde ise Uncharted 4: A Thief’s End ile Uncharted 3: Drake’s Deception’ın kıyaslaması yer alıyor. Fotoğraflardan da anlayacağınız üzere, nasıl bir gelişme olduğunu ayırt edebilirsiniz. Dilerseniz de aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.

Uncharted-4

Uncharted-4

1-ocfpozx

Hakkında Sezer Daştan

Sezer bir teknoloji dostu ve hayranıdır. Teknoloji ile haşir neşir olur. Uğraşırken büyük keyif alır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Call of Duty'nin büyük hayranıdır. Aynı zamanda The Last OF Us manyağı bir kişiliktir. PC ve PS4 platformlarını kullanır
 • Serhat Ekiz

  reyis yaşlanmış be..

 • Mehmet Damar

  yavaşta olsa ilerleme kaydediyorlar en azından Ubisoft gibi dandik yeni grafik motorları yapmıyorlar 😀

  • Kerem

   yani 😀