Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Ubisoft The Crew’dan Umutlu

Ubisoft The Crew’dan Umutlu

crew

 

Ubisoft baş tasarımcısı The Crew’in hatasız ve başarılı bir çıkış yapacağına inanıyor!

Ubisoft için 2014 yılı hiç iyi değildi. Çıkışını yaptığında çok büyük teknik sorunlar barındıran üç tane başarısız oyun (Watch Dogs, Far Cry 4, ve tabi ki Assassin’s Creed: Unity) nedeniyle firma kötü günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde AC:Unity‘nin “berbat” olması nedeniyle özür dilemek isteyen Ubisoft,  “season pass” versiyonunun satışını durdurup bu sürümü alan kişilere DLC ve bir oyun hediye edileceğini açıklamıştı. Bunlardan sonra Ubisoft’un baş tasarımcısı, The Crew’in prüzsüz ve başarılı bir çıkış yapacağına inandığını belirten bir açıklama yaptı.

The Metropolist‘e konuşan Serkan Hasan, “The Crew için beta programın faydalarını uzun vadede aldık, binlerce oyuncunun aynı anda oyunda olacağı gerçekçi bir dünya tasarlamak için çok çalıştık.” dedi. “Bu zamanlarda herhangi bir çevrim içi oyunun piyasaya çıkmasında bazı olası sorunları vardır, umarım bizim açık davranışımız oyuncuları çok fazla ümitlendirmemiştir. Eğer şüpheniz varsa unutun, yayınladığımız açık betanın oyunun stabilitesine (kararlılığına) kanıt olduğunu umuyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

Serkan Hasan’ın bu inancına ve güvenine rağmen Ubisoft pek iddialı görünmüyor. Ubisoft’un blogunda yayınlanan yazıya göre oyunun çıkış tarihinden önce yorumcular dahil kimse oyuna erişemeyecek ve yorum yapamayacak. Oyunlar çıkmadan önce büyük oyun sitelerinin yaptığı yorumlar ve verdikleri puanlar oyunun nasıl olduğunu biz oyunculara çok iyi açıklıyordu. Fakat Ubisoft herkesi susturmayı seçti.

The Crew, 2 Aralıkta raflarda olacak. Acaba Ubisoft nasıl bir yapımla bizlerin karşısına çıkacak?

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
  • Mehmet Damar

    bırak ya ubisoft artık olmuyor zorlama üst üste 3 oyunda da hata yapılırmı ya aceleye getirme abi istersen 2 yıl sonra çıkar zaten istediğiniz zaman bekletmeyi iyi biliyorsunuz

  • Batuhan Akyol

    Watch dogs içinde üzgünüz dediler, tam 9 milyon sattı 😀

  • Croft26

    çok heyecanlıyım ben The Crew dan umutluyum çok güzel ve başarılı bir oyun olacak konu için teşekkürler