Anasayfa / Yazarlarımızdan / Temmuz Ayı Değerlendirmesi

Temmuz Ayı Değerlendirmesi

10264541_758139184238628_5095655965940896791_n

Merhaba sevgili TechnoGame takipçileri. Bu yazıda Temmuz ayında sitede olan gelişmelerden bahsedeceğim. Bu ay birçok önemli gelişme oldu. Sizin de bildiğiniz gibi bu ay çıkardığımız ilk çeviri, The Wolf Among Us’ın 4. bölümüydü. Çıkardıktan sonra da, hızla 5. bölümünün çevirisine devam ettik :) Sonrasında gerek sitede, gerek Facebook sayfamızda 4PM adında küçük bir oyunun çeviri önerisini aldık. Diğer oyunları çevirirken, tek olarak bu kısa oyunu araya sıkıştırdım ve istekleriniz doğrultusunda tamamladım. İleride buna daha çok özen göstereceğimizden emin olabilirsiniz :) Bizler için takipçilerimizin istekleri önemlidir. Daha sonra sizlere Valiant Hearts – The Great War tarihi oyununun çevirisini sunduk. Ve o sıralarda The Walking Dead’in çıkış tarihini öğrendik. Aslında tarih çoğu çevirmenimize uymuyordu ancak, büyük uğraşlar sonucu The Walking Dead Bölüm 4’ün yamasını 1 günde çıkardık. Bunu yaparken uyumayan arkadaşlarımız oldu, ama çeviriyi yine de tamamladık. Bu yüzden buradan hepsine çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi ben burada yazayım yoksa yorumlarda The Wolf Among Us Bölüm 5 oyunu sorulacak. Artık The Wolf Among Us oyunu konusunda bir endişe kalmadı, umuyoruz ki bugün tüm takipçilerimiz son bölümü de oynayabilecek :)

Bu ana kadar Temmuz ayında yaptıklarımızdan bahsettik, sanırım şimdi sıra ilerisi ile ilgili ufak ipuçları vermek. The Walking Dead Bölüm 5’in çevirisini bir aksilik olmazsa yine tek gün içinde çıkarmayı düşünüyoruz. Onun dışında Ağustos ayında yeni çevireceğimiz oyunlar ve bazı sürprizler de olabilir :)  Değerlendirme

Ayrıca en önemli konuya değinmek istiyorum. Şu dönemde en büyük ihtiyacımız aslında. Yazar & Editör eksikliğini çekiyoruz. Sadece yama yapmak istemiyoruz ve gerçekten yazarlık yapabilecek kişilere ihtiyacımız var. Kendisine özgü yazılar yazabilecek, birkaç gün yazı yazıp daha sonra kaçıp gitmeyecek kişilere ihtiyacımız var. Biz çeviri konusunda elimizden geldiğince uğraşıyoruz ve bu konuda da bilgi sahibi olan kişilerden yardımlarını bekliyoruz. Sanırım bu ay için söyleyebileceklerim bu kadar. Sözü sürprizlere açık olun diyerek bitiriyorum :)

Hakkında Mert.A

Çevirmen, yazar, elektronik aşığı... Her türlü konuyu danışabileceğiniz mail adresim: iminus2l@gmail.com Twitter'dan takip etmek için: www.twitter.com/minus2l
 • Adami53

  Murdered Soul Suspect Bence Bu Oyuna Bir Göz Atın Abiler Çevirilmesi En Çok Beklenen Oyunlardan Biri :)

 • Oryal

  Emekleriniz gerçekten dikkat çekici.Teşekkür ederim şahsım adına.Çevirilerinizi hızlı ve düzgün yapan bir ekipsiniz.İleri ki günlerde sizlere bağış anlamında katkım olacaktır elimden geldiğince ve başarılarınıza orantılı devam edecektir :)

 • aaaaaaaa

  Başarılarınızın Devamını dilerim aslanlar

 • aaaaaaaa

  Emeğiniz İçin teşekkürler

 • Cemal

  Emeğiniz için teşekkürler çalışmalarınızda başarılar…

 • Dilek Saral

  Başarılarınız artarak devam eder insallah.Hepinize kolay gelsin.

 • kaan

  Umarım başarılarınıza devam eder ve hızınızdan bişey kaybetmezsiniz

 • Bigby

  Bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ve başarılarınızın devamını dilerim.

 • Mert

  Diğer çeviri toplulukları gibi hızınızı kaybetmemenizi ve başarılı olmanızı dilerim.

 • yusuf

  Başarılarınızın devam etmesini istiyorum.