Telltale Games!

telltale gamesMerhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere, Telltale Games isimli firma “The Walking Dead” gibi büyük gişe başarısı elde etmiş dizilerin oyunlarını, yine dizilere benzer güzellikte çıkarın tanınmış bir firma olma yolunda  emin adımlarla ilerlemekte.

Yine bu firmanın yaptığı iki farklı oyundan bahsetmek istiyorum. İlki, çoğu firmadan beklenen  ama beklentimiz karşılığını veremeyen “Game of Thrones” dizinin oyunu. Evet, yanlış  duymadınız. Telltale Games, The Walking Dead gibi Game of Thrones’un da oyun olarak  çıkacağını duyurmuş bulunmakta. Bunun yanı sıra, yine bir çok oyunseverin beğeniyle oynadığı Borderlands serisini de “Tale of Borderlands” adı altında piyasaya sürecekler. Bu arada yazılım ve oyun konusunda kendini geliştirmiş, İngilizce dil bilgisine güvenen arkadaşlar, Telltale Games’in kendi sitesinden iş başvurusunda bile bulunabilirler.

Game of Thrones serisiyle ilgili bilgi çıktıkça onları buradan sizinle paylaşacağım. The Walking Dead ve Wolg Among us serisinin yaptığımız çevirilerine dair de beklemede kalın. Özellikle kendi adıma, son bir kaç ay içerisinde bu firmaya ciddi bir şekilde tapar duruma geldim. Eğer Game of Thrones serisi de The Walking Dead gibi olursa, şunu rahatlıkla söyleyebilirim: Oyunseverleri büyük bir entrika fırtınası bekliyor!

Bir daha ki yazımda görüşmek üzere,

Kendinize iyi bakın.

Written by: Emre Alagöz

Yazılım ve Veritabanı Uzmanı olma yolunda ilerleyen, fransızca ve ingilizce çevirmeni ve fransıca, ingilizce öğretmeni, oyun çevirmeni

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun