TechnoGame Youtube Kanalına Başvuru Yapın!

technogame youtube

Merhaba sevgili TechnoGame takipçileri. YouTube kanalımızda artık oynanış videoları yayınlamayı düşünüyoruz. Bu konuda ilgili ve istekli olanların başvuru yapması yeterlidir. Siz de oyun oynamayı seviyor, oynadığınız oyunları takipçilerle birlikte eğlenerek çekebiliyorsanız başvuru yapmanız gereklidir. Başvuru yapmadan önce sorulabilecek sorulara cevap vereyim.

– Çekilmiş olan oyun videoları TechnoGame’in YouTube kanalına yüklenecektir.
– Kanal kapağı, logo gibi kısımlar bize aittir.
– Oyun çekiminde kamera kullanımı mecburidir.
– Başvuru yapmak için Başvuru Formu’ndaki Grafik Tasarım ve Animasyon bölümünü kullanmalısınız.
– Daha önce bu konuda çalışmaları olanlar örnek kanalını, çalışması olmayanlar kendilerini tanıtan bir video eklemeleri gerekmektedir. Videosu olmayan kişiler, değerlendirmeye alınmayacaktır.
-Tüm başvurular ayrıntılı olarak incelenecek ve zaman kaybı olmaması için sadece uygun görülen başvurulara geri dönüş yapılacaktır.
– Kanal geliri, video yayınları gibi konular özel olarak konuşulacaktır.

İlginiz için teşekkürler 🙂
TechnoGame YouTube

Written by: Mert.A

Çevirmen, yazar, elektronik aşığı... Her türlü konuyu danışabileceğiniz mail adresim: [email protected] Twitter'dan takip etmek için: www.twitter.com/minus2l

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun