TechnoGame Forum Sayfası?

[poll id=”4″]

TechnoGame olarak yaptığımız faaliyetler sonucu bir çok istekle karşılaşıyoruz. Bizim görevimizde bu istekleri genel olarak değerlendirmek ve en temel olanları tespit etmek, çözmek veya çözüm yolu üretmek.

Tüm bunların neticesinde sizlerden gelen yoğun bir istek olan “TechnoGame Forum Sayfası” önerisini bu anketi açarak huzurlarınızda değerlendirmek istedik.

Sizlerin yapmış olduğu her görüş bizler için değerlidir. Bu nedenle anketimize katıldıktan sonra şahsi görüş ve önerilerinizi ve anket değerlendirmenizi de bizle paylaşmanız rica olunur.

Saygılarla,
TechnoGame
Yönetim

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun