TechnoGame E-Sports Kuruluyor!

 

TechnoGame ailesi olarak, CS-GO takımı kurarak e-spor dünyasına adım atıyoruz.

Peki neden TechnoGame olarak e-spor giriyoruz? Dünyada ve özellikle son yıllarda ülkemizde e-spor alanı gelişen bir alan. E-spor dünyasında ise Counter-Strike: Global Offensive oyunu başı çeken oyunlardan bir tanesi. Her geçen gün CS-GO oynayan insan sayısının artması, milyon dolarlık turnuvaların düzenlenmesi işin boyutunu gösteriyor. Ancak e-spor dünyasında Türk takımı ve oyuncusu eksiği var. Biz de TechnoGame olarak, Türk e-spor dünyasının gelişimine yardımcı olmak adına, Türk oyuncuları desteklemek istiyoruz. Amacımız bu alana dikkat çekmek ve kuracağımız takımla başarı elde ederek daha çok insanın gelişimine destek olmak. Sen de bizimle olmak istiyorsan, hemen başvur!

Başvuru Formu: http://goo.gl/forms/amVrENYR83

NOT: Başvuracak kişilerin LAN turnuvalara katılacak olmasından dolayı şehir dışına seyahat konusunda bir engelinin olmaması gerekmektedir.

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun