Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Spintires 100,000 Sattı

Spintires 100,000 Sattı

SpintiresZorlu arazi koşullarında kamyon kullanmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise Spintires tam size göre! Bundan yaklaşık bir yıl önce ücretsiz betası yayınlanan ve sektörde benzerine pek rastlamadığımız bu zorlu arazi sürüş oyunu 13 Haziran 2014 tarihi itibariyle Steam’de yerini aldı.

Çıktıktan kısa bir süre sonra Steam’de çok satanlar listesine girince yapımcı firma (Oovee® Game Studios) da bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Oovee® Game Studios Genel Müdürü Zane Saxtonne, gelecek aylarda oyun için ücretsiz DLC paketleri ve güncellemeler geleceğini duyurdu. Ayrıca “The Kickstarter”ın yaptığı kampanya ile fiyatın geriye çekildiğini ve oyun hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayanları da oyunun ücretsiz demosunu indirerek deneyebileceklerini ekledi.

spin-tires-turkce-yama-2

Oyun Steam’e eklendiğinden bu yana 100,000’i aşkın kopya satarak kendisi için büyük bir başarıya imza attı. Sizlerde BURADAN oyunun Steam versiyonunu 29,99$ karşılığında satın alabilirsiniz. Eğer ücretsiz demoyu bir deneyeyim sonra bakarız diyorsanız BURADAN demoya ulaşabilirsiniz. Son olarak oyunun Türkçe ile birlikte 23 dünya dilini desteklemesinin ayrıca beğenimizi kazandığını söylemeliyim. Simulator ve sürüş oyunlarını seven herkes kesinlikle denemeli!

 

Oyunun Piyasaya Çıkış Videosu

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.