Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Sincan Belediyesi Parklarında Ücretsiz Wi-Fi

Sincan Belediyesi Parklarında Ücretsiz Wi-Fi

AY305367

Sincan belediyesinin parklarında hizmete giren uygulama hayli şaşırttı.

Bundan böyle Sincan Belediyesi’ne ait tüm parklarda ücretsiz wi-fi erişimi sağlayabileceksiniz.Aynı zamanda http://kamera.sincan.bel.tr/ adresi üzerinden de tüm parkların kamerasına bağlanıp çocuğunuzun ne yaptığını görebileceksiniz.Bu kameralar 7 Gün 24 Saat çekim yapıyor ve 36 parkı 328 kamera gözetliyor.Sincan belediye başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Sincan parkları her geçen gün daha da güzelleşiyor. Halkımızın hizmetlerimize ilgisi ise bizi ayrıca memnun ediyor. Vatandaşımızı en modern parklarda teknolojinin tüm imkanlarıyla buluşturmaya gayret ediyoruz” dedi.

Wi-Fi’nin işleyişi ise; Dizüstü bilgisayarından veya telefonundan “SINCAN_BEL” adresine bağlanan kullanıcıların karşısına çıkan ekrandan telefon numaranızı giriyorsunuz ve telefonunuza gelen şifreyi yine sisteme girdikten sonra güvenli internet’e bağlanmış oluyorsunuz.

Darısı diğer şehirlerimizin başına :) . Peki siz bu uygulamayı nasıl buldunuz? Şehirinizdede olmasını istermiydiniz? düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşmayı ihmal etmeyin :) !

Hakkında Mert Mesut Demir

17 Yaşında, Büyük Bir Apple Hayranı.Steamda zaman geçirmeyi seven kişilik.Simülasyon oyunlarını seven ve zamanının büyük bir çoğunu SuperPower 2 oynayarak geçiren isim.Steam üzerinden ekleyebilirsiniz nick kolerak8 ^^.
 • Furkan

  buraya gelicekte 😀

 • AdiosAmigo

  Afyonkarahisar’da da her cadde de bedava WİFİ var. Ve bunları blediye yapıyor.

 • Bigby

  Benim şehrimde de olsaydı güzel olurdu 😀

  • Mert Mesut Demir

   Kim istemez ki :) ?

   • Bigby

    Belediye çalışıyor 😀