Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Silent Hills’in traileri gösterildi.

Silent Hills’in traileri gösterildi.

P.T olarak tanıyacağınız olan oyunun traileri yayınlandı.

Daha önce E3 2014 fuarında SONY tarafından tanıtılan ve ilk bakışta P.T olarak tanıdığımız oyun, sonunda Silent Hills olarak karşımıza çıkıyordu ve sürpriz bir şekilde karşımıza Norman Reedus çıkmıştı.

Kojima, çok şaşırmıştı çünkü oyunun bu kadar kısa sürede bitmesini tahmin etmiyor. Bulmacaların zor olduğunu ve oyunculara 1 hafta kadar bir süre tanımıştı. Görünen o ki umduğunu bulamamıştı.

Daha sonra oyun çok korkutucu olacak demişti ve şunu da belirtmişti. “Oyunun yanında ek olarak sizlere bir pantolon vereceğiz” demişti. Anlamı: Çok korkunç bir oyun olacak ve altınıza bırakacaksınız.

Tokyo Games Show’da oyunun fragmanı gösterildi. Trailer de göreceğiniz gibi gerçekten oyun çok korkutucu ve gerilimi hat safada olmuş. Gelmiş ve geçmiş tüm korku oyunlarının belki de en korkunç oyununa Silent Hills aday.

Oyun sadece PS4 konsoluna özeldir.

Hakkında Sezer Daştan

Sezer bir teknoloji dostu ve hayranıdır. Teknoloji ile haşir neşir olur. Uğraşırken büyük keyif alır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Call of Duty'nin büyük hayranıdır. Aynı zamanda The Last OF Us manyağı bir kişiliktir. PC ve PS4 platformlarını kullanır
  • fox_jack

    Zorla ps4 alın diyorlar yani alsak kırdırmadan hiç bir oyun türkçe olmuyor sony’nin özel oyunları hariç