Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Samsung’dan kablosuz erişim cihazı.

Samsung’dan kablosuz erişim cihazı.

samsung-access-points

Samsung’dan bir yenilik daha!

Samsung, Smart WLAN Security olarak adlandırdığı kablosuz erişim noktasını görücüye çıkardı. 300 Mbps veri aktarım hızına kadar ulaşan cihaz, son kablosuz bağlantı teknolojilerinden 802.11ac’ye destek veriyor.

Bünyesindeki Fast Secu adlı güvenlik sistemine sahip sensörü sayesinde hackleme veya izinsiz paylaşımı 5 kat hızlı engelleyen cihaz, yetkisiz erişim durumu söz konusu olduğunda 10 saniyelik bir zamanda hemen tespit edebiliyor.
Samsung’un belirttiğine göre iş amaçlı kullanımı için tasarlanmış. Ofislerin kablosuz ağa bağlanırken %50’ye varan bir tasarruf sağlayan bu kablosuz erişim cihazı, ilk olarak 2014 ITU (International Telecommunication Union) Plenipotentiary konferasında kullanılacak. Samsung Smart WLAN Security’nin satış fiyatı ise henüz belli değil.

Hakkında Sezer Daştan

Sezer bir teknoloji dostu ve hayranıdır. Teknoloji ile haşir neşir olur. Uğraşırken büyük keyif alır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Call of Duty'nin büyük hayranıdır. Aynı zamanda The Last OF Us manyağı bir kişiliktir. PC ve PS4 platformlarını kullanır
  • Bigby

    Güzeel :)