Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Samsung Galaxy S6 için geri sayım

Samsung Galaxy S6 için geri sayım

S6 için geri sayım başladı.

Samsung-14

Şüphesiz bu yılın en iyi Android tabanlı telefonlarından biri olacak olan Galaxy S6 için geri sayım başladı. Samsung, önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi adında Unpacked etkinliği düzenleyip S6’yı görücüye çıkarması bekleniyor.
Bu etkinlikte Galaxy S6 ile birlikte Galaxy S Edge‘i (Galaxy S6 Edge) tanıtılacağı bekleniyor. İki kenarı da kavisli olduğu söylenen Galaxy S Edge, teknik özellikleri ise henüz belli değil. Galaxy S6 için beklenen teknik detaylar ise şöyle: 2560×1440 piksel çözünürlüklü ve 577 ppi piksel yoğunluklu 5,1 inç Super AMOLED ekran, Exynos 7 Octa işlemci, 20 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera.
Ayrıca G.Koreli şirket, plastik malzemeden cayıp yerine yeni telefonların da metal tercihinde bulundurduğu söyleniyor. Bir başka söylenti de, mobil ödeme servisi olarak da Samsung Play adında bir uygulamanın çıkması da bekleniyor. Galaxy S6 ve Galaxy S Edge ilgili bilgilendirme TechnoGame üzerinden, telefonun açıklanmasından sonra yapılacaktır.

Hakkında Sezer Daştan

Sezer bir teknoloji dostu ve hayranıdır. Teknoloji ile haşir neşir olur. Uğraşırken büyük keyif alır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Call of Duty'nin büyük hayranıdır. Aynı zamanda The Last OF Us manyağı bir kişiliktir. PC ve PS4 platformlarını kullanır
 • Jon Snow

  Samsung çok fazla telefon çıkarıyor, bence yanlış birşey. Bakalım nasıl bir telefon olacak.

  • Sezer Daştan

   Aslında bu iyi bir şey. Adamlar her yeni düşüncelerini,fikirlerini yeni çıkartacak telefona aktarıyorlar. Fark ettiyseniz her çıkarttıkları telefonda mutlaka yeni bir özellik veya uygulama ekliyorlar. :)

   • Jon Reyiz

    Yeni düşünceler, fikirler konusunda haklısınız. Ama hep telefon çıkarıyorlar, en azından bir süre bekleyip hatasız tek bir telefon çıkarmaları daha iyi olur bence. Örnek vereyim s5 kullanıcısıyım s6 gelince üvey evlat muamelesi göreceğiz :) bu can sıkıcı birşey, s6 için çok bence.

    • Sezer Daştan

     Eee dostum, insanlar böyle. Yeniliği görünce eskiyi yokmuş gibi davranırlar. :)