Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Samsung Galaxy S5 Premium Edition Konsepti

Samsung Galaxy S5 Premium Edition Konsepti

amsung’un Mobile World Congress 2014′de Galaxy serisinin en yeni üyesi S5′in sadece Standart Edition olarak isimlendirilen modelini tanıtması, Premium Edition olarak adlandırılan modeli hakkında ise açıklama yapmaması kafaları bir hayli kurcalamıştı. İşte bunu fırsat bile tasarımcılar, kolları sıvayarak eldeki bilgilerden hareketle telefonun konsept bir modelini tasarladılar.

samsung galaxy s5

Eldeki en önemli verinin S5 Premium Edition‘ın metal kasa olacağını düşünürsek, konseptin ana noktasının da bu olması bizi şaşırtmadı. Ivo Maric isimli tasarımcı tarafından hazırlanan konseptte model için ise Samsung Galaxy F ismi kullanılmış.

konsept 2

 

 

konsept 3

 

Kaynak: Techno-Labs

Yazar:  Tarih: 

Hakkında Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.
  • Atakan

    Bence yanlış anlamayın ama böyle haberler yaparak zaman harcamanıza gerek yok. Eğer sitenin haberlerle zenginleşmesini istiyorsanız çevirdiğiniz veye çevireceğiniz oyunlarla ilgili haberler paylaşabilirsiniz. Bu arada 2 çeviriyi de yakından takip ediyorum ve umarım en kısa zamanda çıkar.