Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Samsung Galaxy Note 4 Tanıtım Videosu

Samsung Galaxy Note 4 Tanıtım Videosu

235330

Samsung, yeni akıllı telefonu için ilgi çekici bir video ve bir de tarih verdi!

Akıllı telefon pazarı bahar aylarında hep kızışır. Sonbahar, bilgisayar ve konsol oyunlarının geldiği ve yeni teknolojik cihazların satışa çıktığı mevsim olduğu için biz teknolojiseverlerin bu aylarda heyecanlanmaması elde değil :)

Samsung en büyük rakibi Apple’ın yeni nesil iPhone ve akıllı saati iWatch’un önümüzdeki haftalarda tanıtılacağından haberdar olmuş gibi gözüküyor. Rekabetin kızışacağı eylül ayında yeni yeni cihazlar birbiri ardına tanıtılacak ve piyasaya sürülecek.

Yayınlanan videoda Samsung, Note 4‘ün bizler için sunduğu ayrıcalıklara değiniyor ve hazır olun çağrısında bulunuyor. Videonun sonunda ise telefonun tanıtımının yapılacağı tarih 03.09.2014  gösteriliyor.  Şu yazımızda yeni nesil iPhone’un da 09.09.2014 tarihinde tanıtılacağının haberini yapmıştık. Bakalım önümüzdeki günlerde teknoloji dünyasında neler olacak?

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.