Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Ryse’da Nanosuit Sürprizi

Ryse’da Nanosuit Sürprizi

Ryse_Nanosuit-Skin-pcgh

Crytek oyunculara küçük bir sürpriz yaptı.

Türk kökenli 3  kardeşin kurduğu Alman firması Crytek, yaptığı oyunlardaki grafiklerle her zaman göz doldurdu. Crytek, en son Microsoft ile yaptığı anlaşmadan sonra Ryse: Son of Rome oyununu geliştirmeye başlamıştı. Oyunun Xbox ONE sürümü 2013 sonbaharında piyasaya çıkmıştı ve bir süre konsola özel olarak kaldı. Ardından PC için de geliştirilmeye başlandı.

Ryse’ı 10 Ekim 2014’te PC için çıkartan ve 4K gibi bir özellikle görsel şölen yapmayı hedefleyen Crytek oyuna küçük de bir sürpriz eklemiş.

Yabancı kaynaklardan gelen habere göre bir Crytek çalışanı, oyunun MP (çoklu oyuncu) modunda Crysis serisinden aşina olduğumuz Nanosuit’in bir giysi seçeneği olarak bulunduğunu açıklamış. Haberin doğruluğu şu saatlerde tartışılıyor fakat oyunun yapımcısı Crytek olduğu için böyle bir sürpriz hiç de şaşırtıcı gelmedi. Bunun ne kadar beğenileceği veya MÖ yıllarda bu giysinin ne kadar uygun olacağı tartışma konusu. Sizler de görüşlerinizi belirtir misiniz?

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
 • Bigby

  Kimse bizi öldüremez 😀

 • Mehmet Damar

  normalde silahla ölmediğimiz nano suitle artık taşla ölürüz 😀 😀

 • Ilbey Dönmezer

  yok artık 😀

 • Melih Vural

  bence güzel bi eklenti olmuş