Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Ryse: Son of Rome – PC Oynanış Videosu

Ryse: Son of Rome – PC Oynanış Videosu

ryse-son-of-rome-review-01

Ryse: Son of Rome, PC için 4K Grafiklerle Çıkacak

Başında Türk asıllı üç kardeşin olduğu Alman firması Crytek’in ilk aşamada sadece Xbox One için geliştirdiği Ryse: Son of Rome, birkaç gün önce PC için duyuruldu. Üstelik 4K yüksek kaliteli görsellerle !

Oyunun PC versiyonu henüz geliştirme aşamasında lakin  Alman PCGames.de sitesi oyunu deneme fırsatı buldu. Bu denemeyi de video kaydı alarak paylaştılar.

Crytek’in grafik konusundaki başarısı Crysis ile tescillenmişti. Bu oyunda da göz alan grafikler bizlerle. Umarız bu oyun, Crytek’in son zamanlardaki kötü durumunu biraz olsun düzeltir ve firmadan yine başarılı oyunlar görürüz.

Altta Oyunun PC Oynanış Videosunu Full HD İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler…

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
 • Sakura Chiharu

  great

 • http://technogame.net/ Nurullah Aktaş

  Oyun çok iyi duruyor.

 • Enes

  Oyunda Türkçe alt yazı olucak mı ? :)

  • Ali Akal

   çok büyük ihtimalle olur xbox one versiyonunda türkçe dublaj ve(ya) altyazının olmamasının sebebi xbox one ın türkiyede resmi satışlarının olmamasıydı pc platformuna çıktığında ortada böyle bi sorun kalmayacağından ben dublajlı bile bekliyorum.

  • Alican Sağlam

   Henüz Türkçe dil seçeneği ile ilgili bir bilgi yok. Oyun ilk olarak Xbox One için piyasaya çıktı. Oyun piyasaya çıktığı zamanda da konsol henüz Türkiye’de değildi. Bundan dolayı Türkçe dil seçeneği yoktu. Lakin PC sürümü henüz çıkmadı ve Xbox One Türkiye’ye giriyor. Belki bir sürpriz yapılır dublaj olmasa da altyazı eklenir. O da olmadı biz ne güne duruyoruz burada

   • Isa

    Bence Crytek bu durumda dublaj ekleyemez. Ama altyazı kolay, ekleseler iyi olur.

 • Sezer Daştan

  Xbox sunumunda görmüştüm.Gerçekten harika birşeydi.Pc çıkacak olması beni mutlu etti. :)