Rockstar GTAV Tarihini Yalanladı

Birçok oyuncunun merakla beklediği ve geçen yılın en çok satan oyunu olan GTA 5‘in PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen yeni versiyonu için ertelenme dedikoduları internette dolaşıyordu. Ama buna yalanlama resmi bir kaynaktan geldi.

 

xBwbgPMTCYAAtqCK-670x473.jpg.pagespeed.ic.qt_ZKN9v9h

 

Bir kullanıcının Rockstar‘ın destek sayfasında açtığı “GTA 5i PC için ertelenecek mi?” başlığına yorum atan Rockstar Destek Merkezinde görevli Steve C. oyunun ertelenmeyeceğini ve planlanan tarihinde çıkacağını şu sözlerle ifade etti.

“Ben de GTA 5’in PC çıkışını merakla bekliyorum ama çıkış tarihinde bir değişiklik yok. Oyun daha önce açıklandığı gibi sonbahar sezonunda PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak.”

Written by: Adem Bulut

Spor oyunlarına hakim, Teknoloji'ye Meraklı, Technogame.net Yazarı.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun