Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Resident Evil HD Remastered Playstore’da 30 TL!

Resident Evil HD Remastered Playstore’da 30 TL!

    Tam 12 sene önce GameCube için piyasadaki yerini alan Resident Evil Remastered, 2014 senesi içerisinde PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One için yeniden yapıldı ve bugünden itibaren piyasadaki yerini aldı.
    Oyun, ön siparişe açıldığı günden beri Steam’de 40 TL’ye satışa sunulmuştu. Oyunun çıkışıyla birlikte Playstore’daki yerini alan Resident Evil HD Remastered, Steam’e kıyasla 10 TL indirimle 30 TL’ye Playstore’da satışa sunuldu. Oyunu daha ucuza satın almak isteyenler aşağıdaki Playstore linkini kullanabilirler.
    Oyunun Playstore sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.
Resident-Evil-Remake-feature-2-672x372Kaynak: BSC

 

Hakkında Tayfun Kumaş

 • 1Deli

  Yuh RE: remake vasat diyor GTA V bebesi, koçum sen dünyada yokken vardı bu oyun, şuna oynamıyorum o bulmacaları çözecek beyin bende yok desen daha inandırıcı olurdu.. Çöldeki ruhuna kutup ayıları atlasın :)

 • Guest

  Ben technogame’in oyuncuların isteklerine göre hareket eden bir grup olduğunu düşünüyorum. Piyasada Resident Evil Remake’i çevirecek tek grubunda bu kişiler olduğunu düşünüyorum. Alttaki troll git ve Assassin’s Creed oynamaya devam et. PS1’de biz Resident Evil oynarken daha dünyada yoktun. Kalitesiz herif.

 • reremake

  bu oyun icin türkce yama yapmayi düsünüyor musunuz ?

  • SouL Of The DeSeRT☪™

   Değmez 😀

 • SouL Of The DeSeRT☪™

  Hep vasat oyunlar 30 tl oluyo 😀 Şöyle GTA 5 30 tl olsa da cebimiz bayram etse 😀 Cebimde akrep var elim gitmiyor 😀

  • Alex59

   Neye göre vasat birader ?
   İki oyunuda sahibim bana görede bu oyun 5 tane Gta’ dan daha değerlidir gözümde.

   Umarım bu ekip vy. başka bir ekip (istek değil sadece temenni) bu oyuna el atarda herkes bu efsaneyi anlayarak oynama şansını yakalayabilir.