Playstore’da GTA V Ön Siparişine Sınırsız AKN

987

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yapılan ertelemelerle çıkış tarihi epey geciken GTA V’in PC sürümü için nihai çıkış tarihi 14 Nisan 2015 olarak belirlenmişti. GTA IV’teki sorunları yaşamayacağımızı umarak sabırla beklediğimiz bu devasa yapıt için TTNET Playstore gerçekten güzel bir kampanyaya imza attı.

Bildiğiniz gibi Türkiye’de internet paketleri her ne kadar sınırsız olsa da “Adil Kullanım Noktası” dediğimiz bir limit var. İnternet kullanımımız bu limite ulaştığında hızımız ne olursa olsun BTK’nın belirlediği standarda düşüyor. Önceki yıllarda 1Mbps olan bu limit 3Mbps’ye çıkmıştı. İnterneti aktif olarak kullanan, içerik üreten, oyun satın alan kullanıcılar için 3Mbps, saç baş yoldurtan bir hız… İşte TTNET Playstore tam da bu soruna çözüm niteliğinde bir kampanya başlattı.

GTA V PC sürümünü 1 Nisandan önce ön sipariş veren kullanıcılar 2-30 Nisan 2015 tarihleri arasında sınırsız AKN ile internetini kullanabilecek. AKN olmadan GTA 5, 8Mbps hızda bile birkaç günde rahatça indirilebilir. Bu kampanya çevrim içi orijinal oyun satışı adına çok önemli bir adım oldu, devamının gelmesini bekliyoruz.

Umarım AKN’nin kalktığı ve dilediğimiz gibi oyun alıp Steam, Origin gibi platformlardan rahatça indirebildiğimiz günleri de görebiliriz.

TTNET Platstore GTA V ön sipariş kampanyası ile ilgili detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

40d277b9-6b21-4ff0-a718-cb21392cd5cf

Written by: Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun