Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / PlayStation 3’e Güncelleme Geldi

PlayStation 3’e Güncelleme Geldi

PlayStation 3‘e 4.70 sürüm numarasıyla yeni bir güncelleme geldi. Bu güncellemeyle birlikte bazı değişiklikler yapıldı.

Yapılan güncellemeyle PlayStation 3‘te performans açısından iyileştirmeler yapıldı. Ayrıca konsoldan film izleyenler için altyazı rengi ve boyutu değiştirme gibi bazı özellikler geldi. Son olarak Sony yeni bir PlayStation Network logosu ekledi. Bu logonun eskisine göre daha modern durduğunu söyleyebiliriz.

NewPSNIcon

PlayStation 3‘ünüzü 4.70 sürümüne yükseltmek istiyorsanız, Ayarlar>Sistem Güncelleme bölümüne girip yükseltebilirsiniz. Ancak cihazınızı CFW‘li kullanıyorsanız 4.70 sürümünü kullanmak için bir süre daha beklemeniz gerek.

Hakkında Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]
 • ozgur çolak

  İlk Türk MMOFPS oyunu Zula kapalı beta sürecinden açık betaya geçti. Hem hikâyesi hem de oyun içi karakterler açısından popüler Türk dizilerinden esinlenen Zula oyunculara İstanbul’un Üsküdar gibi tarihi bölgelerinin sokaklarında veya Levent durağı gibi metro istasyonlarında oyun deneyimi yaşamayı vadediyor.

  Oyundaki esinlenilmiş karakterlere baktığımızda Diyarbakırlı Azad Kara Çeçen Şamil Dudayev Ankaralı Şahin Kılıç Fransız Pierre Julliard İngiliz Edward Moore Karadeniz Fırtınası Yunus Şanlı Rus Ivan Vasilyev ve tim lideri Demir Erez öne çıkan isimlerden

  Takım turnuvalarının yanı sıra bireysel rekabete yönelik Aranıyo modu da kapalı beta sürecinde oynanabilir olarak oyunculara sunulmuştu Şu an açık betada olan Zula adına daha detaylı bilgi ve kayıt için bu adrese bakabilirsiniz.https://www.zulaoyun.com/ ( not: biliyorum bunun yeri burası değil kusuruma bakmasınızı inşallah)

  • Misafir

   Kardeş ben oyunda kapalı betadan beri varım ve gerçekten güzel oyun ancak sence burası yerimi diyecektim sen de biliyormuşsunuz ancak sana önerim forumlara üye olup oralarda reklam yap.

  • DaiLLy*

   Oyunu biraz inceledim. Benim şahsi düşüncem keşke farklı bir tür oyun yapsaydınız. Bu oyunu oynayacağıma gider bir CS go yada BF yada Cod oynarım veya bir sürü fps oyunu var Arma’da olabilir bir sürü mod var onu oynarım. Deseniz ki onlar MMO değil. Piyasada bu saydığım oyunlara benzer kaliteli MMOlar var niye gidipte bu oyunu oynayayım ki ? Gerçi para kazanmaya yönelik bakıldığında WOLFTEAM GİBİ bir oyunun nerdeyse her internet kafede olduğunu düşünürsek. Para kazanmak için iyi bir oyun olabilir ancak yıllardır bir bilgisayar oyuncusu olarak ben bu oynamam. Bildiğin 2005’li yıllardaki gibi düz fps oyunu… Farklı bir fps oyunu yapabilirdiniz mesale içerisinde rpg öğeleri bulunabilicek veya survivor yoğunluklu…

   • Misafir

    Normal fps’lerden farklı oyun modları da var oyunun.