Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Mortal Kombat X Mobile Geliyor.

Mortal Kombat X Mobile Geliyor.

NetherReal Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat X heyecanla beklenirken mobil oyun severlerini sevindirecek bir haber geldi. Daha önce Nisan’da PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına çıkacağı açıklanan oyunun 2 platforma daha çıkacağı açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre İOS ve Android platformlarında da oyunu oynayabileceğiz. Mobil versiyon için oyunun yapımını Warner Bros. üstlendi. Üst düzey grafikleriyle akıllı telefonları zorlayabileceği belirtilen Mortal Kombat X Mobile için bir de trailer yayınlandı.

Şunu da belirtelim Mortal Kombat X, İOS ve Android platformlarına ücretsiz gelecek ancak oyun içi satın almalar olacak. Ayrıca TechnoGame ekibinin hazırladığı Türkçe Altyazılı Mortal Kombat X Trailer‘ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: sadikkilicc@gmail.com
  • DaiLLy*

    içeriğine tıklayıp izlemedim ama resime baktığımda küçükken oynadığım ataride oyunun aynısını görüyorum 😀

    • Sadık Kılıç

      Öyle görmen normal çünkü videonun içinde geçmişteki Mortal Kombatlardan kesitler koymuşlar, sonuna doğru asıl Mortal Kombat X görüntüleri geliyor :)