Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / LOL’e Yeni Karakter!

LOL’e Yeni Karakter!

Freljord’un Yüreği Braum Mağazada

Büyük halk kahramanı Adalet Meydanlarına vardı. İşte Braum!

dragon-braum

“Ejderha pulundan zırhım, ejderha suratından kalkanım, işte şimdi sırtımı KİMSE yere getiremez.” –Ejderkatili Braum

Ejderkatili Braum büyük bir hevesle atladı savaş meydanına; zar zor ilerleyen dostlarıyla onları kovalayan yaratığın arasına geçip kendini siper etti. Heybetli yaratığın kükreyişine, ağzından püsküren solgun alevler eşlik ediyordu. Braum hazırlıklı gelmişti neyse ki. Ejder kemiğinden yapılma kalkanını kaldırıp ilerlemeye başladığında, Kapı Gibi yeteneği için çoktan odaklanmıştı. Ejderhanın değdiği yeri dağlayan keskin nefesi Braum’un üzerinden geçtikçe etrafta kıvılcımlar uçuşuyordu ama Braum her zamanki kararlılığıyla ileriye doğru atılmaya devam etti. Kalkanının arkasına indirdiği yumrukla kadim hedefine doğru dev bir ateş topu gönderdi. Ejderhanın şevki yavaş yavaş kırılmaya başladı. Braum durmadı, saldırmaya devam etti, amansız gayretini gören dostları etrafında yeniden toplandı. Hasmına öldürücü darbeyi vurmaya hazırdı artık. Muazzam silahıyla hızla yere vurdu, ardından yayılan şok dalgası etrafa kaya parçaları ve kızgın lavlar saçarak yaratığı katletti ve ejderkatillerinin en yiğidi, hanesine bir puan daha yazdırdı.

braum

Hafta sonu bitimine kadar 1462 RP karşılığında, Braum ve Ejderkatili kostümüyle zafere giden yolu kalkanınla ve yumruklarınla açabilirsin (normal bedeli 1950 RP)

Hakkında Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.