Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Kadın sağlığını takip eden cihaz.

Kadın sağlığını takip eden cihaz.

Yeni bir yenilik daha

bellabeat-leaf-2

Leaf Bellabeat adında ve bayanlara nazaran geliştirilmiş olan bu aktivite takip cihazı, kullanıcıların çeşitli aktiviteleriyle ilgili bilgiler toplayıp alışkanlıklarınızı takip edebiliyor. Gün içerisinde ne kadar kalori harcadığınız hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz ve bileklikle birlikte stress seviyenizi de ölçebiliyorsunuz.
Leaf Bellabeat, iOS için geliştirilmiş olup topladığı bilgileri mobil cihazınıza kablosuz olarak aktarabiliyor. Daha çok broş ve bileklik olarak kullanabilen bu cihaz, bayanların üreme sağılığını da takip edebilme yeteneğine de sahip. Bayanların hamilelik sürecini ve adet görme dönemleri hakkında bilgi paylaşan bu takip cihazı, şık ve ince tasarımıyla göze çarpıyor. Bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak Leaf Bellabeat’ın satış fiyatı henüz belli değil.

bellabeat

leaf_lifestyle

shell_3

Hakkında Sezer Daştan

Sezer bir teknoloji dostu ve hayranıdır. Teknoloji ile haşir neşir olur. Uğraşırken büyük keyif alır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Call of Duty'nin büyük hayranıdır. Aynı zamanda The Last OF Us manyağı bir kişiliktir. PC ve PS4 platformlarını kullanır