Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Joygame’de değişim başladı!

Joygame’de değişim başladı!

Joygame’de değişim başladı!

 

Online oyun sektöründe Türkiye’nin lider şirketi Joygame, kullanıcılarına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için yepyeni yüzüyle oyun severlerin karşısına çıktı. Modern tasarım öğelerinin kullanıldığı Joygame’in yeni portalında, oyuncuları eşsiz bir kullanıcı deneyimi bekliyor.

Joygame yenilediği web sitesiyle tüm oyun severlere ‘Dijital Eğlence’ dünyasının kapılarını aralıyor. Joygame kuruluşundan bu yana ‘Dijital Eğlence’ sektöründe oyun severlere en kaliteli ve en zengin içerikleri sunuyor. 7/24 müşteri desteği ile sosyal ağın eğlenceli ortamıyla online oyunların keyfini birleştiren site, MMOFPS, MMORPG, MMO Aksiyon, MMO Dans, Sosyal Oyunlar, Gündelik Oyunlar, Mobil Oyunlar gibi oyun kategorilerinin farklı bölümlerine hitap eden ürün portföyü ile kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Kaynak: Techno-Labs

Yazar: Ali Osman Uz Tarih: 6 Mayıs 2014 Salı

Hakkında Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.