GTA V’in Müzik Koleksiyonu Geliyor

gta-v-box-set-cd

Rockstar, GTA 5 oyun müziklerini koleksiyoncu paketleri ile yayımlamayacak.

2013 yılının Eylül ayında piyasaya çıkan ve çıktığı gün 800 milyon doları Rockstar’ın kasasına koyan muazzam yapım GTA V’te kullanılan müzikler koleksiyon olarak satılacak.

9 Aralık 2014′te satışa çıkması beklenen bu nadide koleksiyonun içinde 59 adet oyun müziği olacak. Üstelik hem CD hem de Plak versiyonu olacak. CD versiyonunda bir Flash Bellek ve bir de poster olacak. GTA’ya gönül vermiş oyuncuların ellerini sıvazladığı bu koleksiyon paketi dünyada sadece 5000 adet üretilecek ve fiyatı şuan için belli değil.

Son olarak oyunun yeni nesil versiyonunun 18 Kasım 2014’te PS4 ve Xbox One, 27 Ocak 2015’te PC için piyasaya çıkacağını hatırlatalım. Beklemeye devam!

Written by: Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun