GTA V Türkçeleştirme Projesi Tanıtım Filmi

GTA V Türkçe Yama çalışmasında kaydettiğimiz ilerleme müthişti. Biz de bunu gösterebilmek amacıyla bu tür bir kısa tanıtım filmi hazırlayalım dedik.
Türkçe yama, GTA V bilgisayar ortamında çıkmasıyla beraber ardından yapacağımız küçük bir çalışmayla bitmiş olacak.  O güne kadar bu tarzdaki çalışmalarımıza da devam etmeye çalışacağız. Bunlarla bir farkındalık oluşturmaya ve Türkçe yamanın eksikliğine vurgu yapmaya çalışacağız.  İlerisi için hazırlamış olduğumuz ilk proje ile sizleri baş başa bırakalım.

Haa bu arada, GTA V Çevirisini yarıladık :))

Written by: Mert.A

Çevirmen, yazar, elektronik aşığı... Her türlü konuyu danışabileceğiniz mail adresim: iminus2l@gmail.com Twitter'dan takip etmek için: www.twitter.com/minus2l

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun