GTA V PC Sürümü Bitti Bitecek

GTA V'in Steam sayfasındaki görsellerden biri...

GTA V’in Steam sayfasındaki görsellerden biri…

Rockstar Games, GTA V PC sürümü çalışmalarında sona yaklaşıldığını bildirdi.

Rockstar Games ile yapılan soru cevap etkinliğinde yetkili ağızlardan “Sona yaklaştık. Yakında sistem gereksinimlerini açıklayacağız. Bizi takip edin. Çok heyecanlıyız.” açıklaması geldi.

Gelen bilgiler arasında konsollarda oluşturulan profillerin PC’ye aktarılabileceği de var. Bir konsoldan diğerine aktarıldığı gibi PC’de de eski profiller kullanılabilecek.

Dilerim ki şu anki tek dertler optimizasyondur. 🙂

Hadi direnin, 27 Ocak‘a ne kaldı şunun şurasında!

Written by: Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun