Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / GTA Online “Soygun” Modu 2015’te Geliyor

GTA Online “Soygun” Modu 2015’te Geliyor

155_gta-v-online-requirements-for-heists

20 Yeni Görev –  20 Saatlik Oynanış

GTA 5’in çevrimi içi modu GTA:Online için PC sürümünün çıkışına yakın güncelleme geliyor. 4 kişilik co-op oynanış deneyimi sunacak olan bu soygun güncellemesi için kesin çıkış tarihi açıklanmasa da 2015’in başında geleceği belli. Oyunun PC sürümünün 27 Ocak 2015’te raflara yerleşeceğini düşünürsek bu güncellemenin PC’nin şerefine geldiğini düşünebiliriz.

Projenin başındaki isim olan Imran Sarwar, dün IGN‘e verdiği röportajda; oyundaki tüm oyuncular için kaliteli bir oynanış deneyimi sunmayı amaçladıklarını söyledi ve soygun sırasında araçta şoför olarak bekleyen kişinin bile sıkılmamasını hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Yapılan açıklamaya göre soygun görevlerini yapabilmek için 12. seviyeye ulaşılması gerekiyor. Görevi yapacak 4 kişiden biri lider olacak. Ancak herkes lider olamayacak. Çünkü görevi yapmadan önceki tüm planlamalar liderin “kendine ait binasında” yapılacak. Lider, diğer oyuncuların kıyafetlerinden kullanacakları objelere kadar her şeyi belirleyecek ve görev dağılımını yapacak.

5 benzersiz bölümde 20 farklı soygun görevi ve 20 saatlik oyun süresi sunacak olan bu güncelleme çok yakında bizlerle!

Tanıtım videosunu alttan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
  • hakan aksoy

    Bunun türkçe yamalarımız bölümünde ne işi var ?

    • Muhammed Emin Can

      aynen 😀