GTA 5’ten PC, PlayStation 4 ve Xbox One için resmi duyuru

gta 5 girl

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği e3 2014 oyun fuarı, dün itibariyle başladı ve birçok oyunun tanıtımı arka arkaya yapıldı. Bu tanıtımlar arasında şüphesiz en çok dikkat çeken, GTA 5’in PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yapılan tanıtımıydı.

Rockstar Games

tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunlarının tartışmasız lideri olan GTA serisi, son oyunu GTA 5 ile tüm oyuncuların dikkatini üzerine çekmiş görünüyor. Özellikle PC platformuna çıkıp çıkmayacağı muamma olan ve hatta PC’ye çıkması için oy kampanyaları başlatılan GTA 5 dün yayınlanan yeni video’su ile bizleri yeniden heyecanlandırdı. Aynı zamanda aklımızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldırarak milyonlarca PC oyuncusunu sevindirip GTA 5’in 2014 sonbaharında “PC, PlayStation 4 ve Xbox One” platformlarına çıkacağını bildirdi.

Şimdi heyecanla oyunun çıkacağını günü beklemeye koyulduk.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun