Grand Theft Auto V PC’ den Görüntüleri Yayınlandı !

gtav02272015_15

Grand Theft Auto V‘ in PC sürümünü bekleye bekleye bitiremedik. Rockstar Games, oyunun PC Sürümünden şuanlık sadece ekran görüntüsü paylaşmış durumda. Ek olarak gelecek hafta, GTA 5 PC ile ilgili yeni bilgiler ve video  yayınlanacağı haberini de veren Rockstar, 31 Mart‘a kadar oyunu ön sipariş verenlere 300.000 $ oyun içi para ikramiye verileceğini de belirtti.

GTA 5 14 Nisan’da çıkış yapacak.

gtav02272015_2

 

Written by: Haşim Kışla

17 yaşında lise 3.sınıf öğrencisi. 8 yaşından bu yana PC oyunları ve donanım, haber gibi şeylerle ilgilenen. Tasarım ve bilgisayarın teknik & donanım alanında kendini geliştirmiş.TechnoGame'de editör - yazar bir kardeşiniz.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun