Game of Thrones Türküsü’nü dinlediniz mi?

Game of Thrones serisi 4. sezonunu başlattı, şu sıralar herkes dizide neler olduğunu konuşuyor. Eğer dizinin mevcut bölümlerini izlediyseniz ve biraz eğlenmek istiyorsanız, bu haberde paylaşmakta olduğumuz videoya kahkahalar atacağınıza eminiz.

Serin Sesler tarafından hazırlanan video, “Game of Thrones türkü olsaydı nasıl olurdu?” sorusunun cevabını çok başarılı bir şekilde veriyor. Game of Thrones türküsü sizlerle:

Çok Önemli Not: Bu video spoiler içeriyor!http://youtu.be/TDFimYWYN24

Kaynak: Techno-Labs
Yazar: Ali Osman Uz Tarih: 24 Nisan 2014 Perşembe

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun