Anasayfa / Kategori / Altyazı Çalışmaları / Firewatch – Trailer (Türkçe Altyazılı)

Firewatch – Trailer (Türkçe Altyazılı)

Telltale Games, Double Fine, Klei Entertainment ve 2K Marin gibi başarılı ve önemli stüdyolarda çalışan bir grup yapımcının kurduğu Campo Santo, ilk oyunu Firewatch ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Amerika’nın meşhur Wyoming ormanlarında geçen Firewatch’ta, Henry ismindeki bir görevliyi birinci bakış açısından oynayacağız.

Oyunun geçtiğimiz günlerde yayınlan trailer’ını Türkçe altyazılı olarak kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.
 • Oğuz Bozyiğit

  Türkçe Yama gelirmi bu oyuna çok iyi olur harbi !

  • Aybars Sapan

   :)) Az önce dağıtım firmasından bir cevap geldi bize :
   “Öncelikle Firewatch oyununa Türkçe dil desteğini getirmeye çalışmadaki çabanız ve teklifiniz için teşekkür ederim. Bu konuyu yapımcı firmaya iletip yerelleştirme planlarında Türkçe’nin olup olmayacağını öğrenir öğrenmez size bilgi veriyor olacağız.”
   Yani eğer bu oyuna resmi dil desteği gelirse bunu biz yapıyor oluruz, merak etmeyin. :)

   • Oğuz Bozyiğit

    yorumunuz için çok teşekkür ederim inşallah bu oyunu Türkçe dil desteği getirirsinizde oynarız.İstersem oyunu indiririm fakat Türkçe yamanın gelmesini bekliyorum steamde diller kategorisinde Türkçeyi görürüz İnşallah