Anasayfa / Kategori / Haber-Teknoloji / Cooler Master’dan V1200 Platinum güç kaynağı

Cooler Master’dan V1200 Platinum güç kaynağı

Cooler Master, bugün etkileyici bir güç kaynağını teknoloji dünyasına dahil ettiğini duyurdu. Yüksek verimliliği ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çeken güç kaynağının detaylı özellikleri firmanın basın bülteninde:

Basın Bülteni

Cooler Master, bugün V Serisi güç kaynaklarına V1200 Platinum modelinin eklendiğini duyurur.

Tavizsiz Performans ve İstikrar

Güçlü ve istikrarlı V serisi güç kaynağı platformu üzerine inşa edilmiş olan  V1200 % 50 yükte % 93 verimliliğe ulaşıp 80 PLUS Platin verimlilik sertifikasına sahiptir. 135mm FDB sessiz fanın devir ayarı kullanımdayken ayarlanabilir. V1200 Platinum,% 1 altında toplam voltaj düzenlemesi ile mükemmel çıkış gerilim kararlılığı sahiptir.

cooler-master-v1200-platinum

12 adet PCI-E 6+2 pin konnektörü sayesinde 4-way SLI/XFire sistemleri destekler. V1200 uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde çalışacak son derece kararlı bir platform tabanı olup kullanıcıların uzun yıllar boyunca destek almasını sağlamak için 7 yıl uzatılmış garanti ile desteklenmektedir.

Kaynak: Techno-Labs

Yazar: Ali Osman Uz Tarih: 6 Mayıs 2014 Salı

Hakkında Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.