Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Call of Duty: Advanced Warfare – Multiplayer Videosu

Call of Duty: Advanced Warfare – Multiplayer Videosu

Call-of-Duty-Advanced-Warfare-wallpaper

Call of Duty: Advanced Warfare – Multiplayer Modu için yeni bir video yayınlandı.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan Call of Duty: Advanced Warfare için yayınlanan videoda oyunun çoklu oyuncu modlarına, haritalarına ve çeşitli özelliklerine değiniliyor.

Modern Savaş serisinden sonra gelişmiş savaş adında bir oyun çıkması belki çok da şaşırtıcı değil ama alıştığımız Call of Duty’den farklı bir oyun geldiği aşikar. Bazı özelliklerinin “Crysis” serisine benzemesi oyuncular tarafından pek hoş karşılanmadı. Ayrıca yayınlanan videonun grafiksel bağlamda iştah kabartmaması da oyunculardan olumsuz eleştiriler gelmesine neden olmuş.

4 Kasım 2014’te Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için piyasaya çıkacak olan Call of Duty: Advanced Warfare, acaba büyük satış rakamlarına ulaşabilecek mi? Hep birlikte bekleyip oyun dünyasının oyunu nasıl karşıladığını göreceğiz.

MP videosunu buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.