Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Batman Arkham Knight Oynanış Traileri Yayınlandı

Batman Arkham Knight Oynanış Traileri Yayınlandı

Batman serisinin son oyunu olacak Batman Arkham Knight için yayınlanan bu oynanış trailer’i Batman hayranlarını bir hayli heyecanlandıracağa benziyor.

Batman Arkham Knight

Kahramanımız dosta neşe düşmana korku salan muhteşem özelliklere sahip yeniden yapılandırılmış bir kostümle ilgi çekiyor. Gotham şehrinin koruyucusu Batman, yeni düşmanı Arkham Şövalyesine karşı mücadele verirken Harley Quinn, Two-Face ve Penguin de yolumuza taş koyacağa benziyor.

Fakat panik yok tam da bu sırada “Batmobile” imdadımıza yetişiyor. Evet yanlış duymadınız Batmobile’den bahsediyorum. Rocksteady tarafından geliştirilen Batman Arkham Knight ile ilk kez bir Batman oyununda kullanma fırsatını yaşayacağımız Batmobile ile heyecanın doruğuna ulaşacağımıza inanıyorum.

Ben de çok sıkı bir Batman Arkham serisi hayranı olarak tıpkı sizler gibi bu oyunun gelmesini dört gözle bekliyorum.

Bu yılın sonuna doğru gelmesi beklenirken özellikle 14 Ekim 2014 tarihinde Steam listesinde yer alabileceğine inanılıyor.

Haydi izleyelim. 

 

 

Hakkında Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.