Anasayfa / Kategori / Altyazı Çalışmaları / Assassin’s Creed Unity Deneyimleri #2 Özelleştirme ve Co-op Videosu

Assassin’s Creed Unity Deneyimleri #2 Özelleştirme ve Co-op Videosu

98745Ubisoft’un yayınladığı özelleştirme ve co-op videosu Türkçe altyazı ile sizlerle.

Kıyafetlerin değiştirildiği ve özelleştirildiği bir çok oyun oynadım ama Assassin’s Creed Unity’de bu iş farklı bir boyut alıyor. Ubisoft’un yayınladığı videoda ilk kısımda Arno’nun çevredeki objeleri ve giysileri farklı özellikler için kullandığına değinilmiş. Gizlilik, sağlık gibi şeyler. İkinci kısımda ise co-op oyun deneyiminden bahsediliyor.

Ağır silahların ve zırhın gizliliğimizi ve yeteneklerimizi etkileyecek olması hoşuma gitti, eski Assassin’s Creed anılarım canlandı. Altair, (önceki oyunda) hafif ve sade şeyler giymişti çünkü kıvrak biri olmalıydı. Ancak Unity’de gizli olabilmek için Arno’nun buna uygun giysiler giymesi gerekiyor. Tüm bunlar düşünülerek güzel bir kostüm sistemi ayarlanmış.

Co-op kısım ise öncekilere nazaran daha ayrıntılı gözüküyor. Tüm oyuncular Arno, fakat herkes kendi görünüşünü ve yeteneklerini geliştirip değiştirebiliyor. Bazı yetenekler sadece co-op oyunda olacak. Kendinizi savunmak için güce ihtiyacınız olacak.

Son olarak oyunun 11 Kasım 2014’te ABD ve 13 Kasım 2014’te Avrupa’da satışa çıkacağını hatırlatmak istiyorum. Beklemeye devam! :)

Iyi seyirler

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
  • Mesut Arpacıoğlu

    O çok süper sağlam geliyor valla. Umarım watch dogs gibi grafikleri ve oynanışı vs
    sıkıp bizi enayi yerine koymazlar. Yoksa bir daha ne satın alırım nede oyunu indirirm.
    Ac2 gibi seneryosu olsun ve oynanışı güzelleştirip daha çok kostüm ekleseler
    yani duruma göre birini öldürceğimiz zaman. Suikastçi kıyafeti veya başlığı açıp çıkarsak. Ve birde normal sivil kıyafetmizi olsa onuda istediğimiz zaman giysek süper olacak. :)