Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Assassin’s Creed: Unity

Assassin’s Creed: Unity

 

Assassin’s Creed: Unity, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise Yayımcılıgı Yapılacak olan. Video oyunun 7.Serisidir.

Oyun fragmanları kendini aşmaya başladı. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve serinin 7. oyunu olan Assassin’s Creed: Unity için yapılan yukarıdaki video bir sinema filmi kalitesinde ve çok etkileyici. Fransız ihtilalini konu alan ve Paris’te geçen oyunun yaratıcılarından yeni oyunla ilgili ayrıntılı bilgileri yazının devamında izleyebilirsiniz. Oyunun 2015 yazında filmi de geliyormuş.

 

assassin-s-creed-serisinde-yapimci-degisikligi Assassins-Creed-Unity-Wallpaper url

Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2014

Oyun Sadece Tek Oyuncu üzerinde Degil Arkadaşlarınızlada Bu Zevki Yaşamanıza İzin Veriyor Online Sistem İle Fransa Sizin Olabilir.

 

 

Hakkında Adem Bulut

Spor oyunlarına hakim, Teknoloji'ye Meraklı, Technogame.net Yazarı.
  • can

    perfect:)

  • assasin fan

    merhabalar assasins creed unity nin çevirisi işine girecekmisiniz biliyorsunuz yine sizin gibi güzel bir çeviri siteside ac ile uğrasıyor 3 4 tane oyununu çevirdiler bu oyunu onlaramı bırkacaksınız yada ortaklaşa vb bir şeyler düşünüyormusunuz? yada tatlı bir rekabete girecekmisiniz:)) diğer bir sorumda görünen o ki ubisoft sanırım ana oyunların yanında bir devam oyunu olmayan küçük ek ac oyunlarıda çıkaracak ilk örneği ac libertation bu tarz oyunlar sanırım o malum site tarafından çevirilmeyecek bu ara oyunları çevirmeyi düşünüyormusunuz.. yani kısacası assasins creed eel atacakmısınız:D tesekkürler basarılar diliyorum çok güzel olmus cok genc yeni ama güzel basarılı bir ekibe benziyorsunuz bu sayede çeviri siteleri arasında en çok oyuncuları sevindiren güzel bir rekabet olacak anlasılan:D