Tango Gameworks

The Evil Within

8

Haberler

The Evil Within Çıktı

The Evil Within Çıktı
Yine bir korku oyunu… Son zamanlarda özellikle bağımsız yapımcılardan gelen oyunlar ile oyun dünyasında korku oyunları artmaya başlamıştı. Yeni çıkan Alien: Isolation‘dan sonra The Evil Within piyasayı iyice hareketlendirecek gibi. 13 Ekim 2014’te (dün) Steam’de çıkışını yapan The Evil Within için oyunculardan güzel geri dönüşler alındı. Gerçekten korkmak isteyen oyuncular için uzun bir hikaye modu var. Söylemeden geçmeyelim, oyunda grafikler gerçekten güzel. Detaylara önem verildiği her sahnede her an hissediliyor. Oyunu almadan önce sistem gereksinimlerine bakmanızda fayda var. Çıkış Videosu:

The Evil Within Bir Hafta Erken Çıkacak!

The Evil Within Bir Hafta Erken Çıkacak!
Resident Evil serisi ile ünlü Shinji Mikami‘nin yarattığı The Evil Within bir hafta erken çıkacak. Kuzey Amerika’da 21 Ekim’de çıkacak olan oyunun, Quakecon ve Twitter üzerinden yapılan açıklamalarla 14 Ekim‘de çıkacağı belirtildi. Aynı durum Avrupa içinde geçerli, Avrupa’da ise ayın 17’sinde çıkması bekleniyor. The Evil Within’in daha önce çıkış tarihi Ağustos idi, ve yapılan açıklamalarla Ekim’e çekildiği söylenmişti.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun